Změny v rozvrzích učitelů |
Adamus Tomáš |
0 |
přesun >> |
Bi |
SXA |
|
na 1. hod |
1 |
přesun <<
|
Bi |
SXA |
1.A |
z 0. hod |
1 |
přesun >> |
Bi |
KVB |
|
na 5B. hod |
3 |
navíc
|
Ch |
2.A |
Chp |
za odpadlou |
5B |
přesun <<
|
Bi |
KVB |
KVB |
z 1. hod |
|
Borůvková Markéta |
1 |
přesun >> |
Cj |
SXB |
|
na 20.3. 4. hod |
|
Dančíková Lucie |
2 |
změna
|
Aj |
KVA (S2) |
1.A |
|
před 2. hod dohled Přízemí |
|
|
Dragon Adam |
5A |
odpadá |
IKT |
1.A (S2) |
|
|
6A |
odpadá |
IKT |
1.A (S2) |
|
|
6B |
přesun <<
|
Fy |
OKTA |
SA |
z 20.3. 8. hod |
7 |
přesun <<
|
FP |
OKTB (FP)+ |
SA |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
FP |
OKTB (FP)+ |
|
na 7. hod |
|
English Hana |
před 1. hod dohled Přízemí |
|
|
Fismolová Lucie |
3 |
přesun <<
|
M |
TA |
TA |
z 20.3. 2. hod |
3 |
odpadá |
M |
1.A |
|
|
|
Fuxová Ivana |
5A |
navíc
|
Cj |
3.A |
3.A |
za odpadlou |
|
Gromnica Rostislav |
4 |
odpadá |
Cj |
KVIA |
|
|
5A |
supl.
(Sche PedD)
|
Cj |
SB |
SB |
za odpadlou |
5A |
odpadá |
Cj |
KVIA |
|
|
|
Cholevová Iveta |
|
Kerlínová Věra |
0 |
přesun >> |
Fy |
SPTA |
|
na 18.3. 3. hod |
|
Kobesová Martina |
1 |
odpadá |
Aj |
KVIA (Aj1) |
|
|
před 3. hod dohled Přízemí |
|
|
Lörinczová Tamara |
3 |
spojeno
(Sche PedD)
|
Frj |
4.A (FJ)+ |
4.A |
|
2. hod, 0. - 1. hodObecný pedagogický dohled |
|
Macečková Renáta |
2 |
přesun <<
|
ZSV |
OKTA |
SA |
z 6B. hod |
2 |
odpadá |
Nj |
1.A (Nj) |
|
|
6B |
přesun >> |
ZSV |
OKTA |
|
na 2. hod |
|
Manolcis Nikolas |
10. hod, 6B. hod, 9. hod, 12. hod, 7. hod, 2. - 3. hod, 1. hod, 8. hod, 5B. hod, 4. hod, 0. hod, 5A. hod, 11. hod, 13. hod, 6A. hodObecný pedagogický dohled |
|
Mintonová Blanka |
2 |
změna |
Rj |
1.A (RJ)+ |
|
|
před 4. hod dohled Přízemí |
|
|
Moricová Jana |
4 |
přesun <<
|
Aj |
OKTA (S2) |
SA |
z 4. hod |
4 |
přesun >> |
Aj |
OKTA (S2) |
|
na 4. hod |
před 2. hod dohled tělocvična |
|
|
Murcková Markéta |
8. hod, 6B. hod, 5A. hod, 7. hod, 10. hod, 5B. - 6A. hod, 1. hod, 0. hod, 3. hod, 11. hod, 2. hod, 12. hod, 4. hod, 9. hod, 13. hodObecný pedagogický dohled |
|
Mutina Tomáš |
3 |
spojeno
(Rych PedD)
|
In |
PA (S2) |
VT2 |
|
4 |
spojeno
(Rych PedD)
|
In |
TB (S1) |
VT2 |
|
5A |
změna
|
M |
SA |
OKTA |
|
12:45
- 13:15
jídelna
|
|
|
Nováková Naděžda |
1 |
odpadá |
Aj |
KVIA (AJ2) |
|
|
2 |
supl.
(Sche PedD)
|
Cj |
TB |
TB |
za odpadlou |
4 |
odpadá |
Aj |
1.A (S1) |
|
|
5A |
změna
|
Aj |
PA (S1) |
PA |
|
5A |
spojeno
(Fri Nem)
|
Aj |
PA (S2) |
PA |
|
6A |
navíc
|
Aj |
PA (S1) |
PA |
za odpadlou |
|
Pastrňáková Andrea |
|
Pavelcová Renáta |
3 |
spojeno
(Fri Nem)
|
Aj |
TB (S2) |
TB |
|
|
Pavlínková Miroslava |
2 |
změna |
Frj |
1.A (FJ)+ |
|
|
4 |
změna
|
Frj |
SB (FJ)+ |
KVIA |
|
|
Pelikánová Marcela |
4 |
spojeno
(Bor NL)
|
Vv |
SXA (HV) |
Vv |
|
před 3. hod dohled tělocvična |
|
|
Plachká Kateřina |
2 |
změna |
Šj |
1.A (ŠJ)+ |
|
|
před 4. hod dohled tělocvična |
|
|
Rašovská Martina |
5B |
supl.
(Sch PedD)
|
Bi |
4.A |
4.A |
za odpadlou |
|
Rašovský Petr |
5A |
přesun <<
|
Ch |
OKTA |
SA |
z 5A. hod |
5A |
přesun >> |
Ch |
OKTA |
|
na 5A. hod |
|
Rychtarčíková Pavla |
2. hod, 5B. hod, 8. hod, 6A. hod, 5A. hod, 11. hod, 10. hod, 1. hod, 13. hod, 6B. - 7. hod, 9. hod, 12. hod, 0. hod, 4. hod, 3. hodObecný pedagogický dohled |
|
Schenk Martin |
13. hod, 11. hod, 4. - 5A. hod, 2. hod, 12. hod, 6A. hod, 8. hod, 5B. hod, 6B. - 7. hod, 10. hod, 0. - 1. hod, 3. hod, 9. hodObecný pedagogický dohled |
|
Schenková Petra |
5B. hod, 10. hod, 12. hod, 3. hod, 7. hod, 2. hod, 5A. hod, 11. hod, 0. hod, 8. hod, 6A. hod, 1. hod, 13. hod, 9. hod, 4. hod, 6B. hodObecný pedagogický dohled |
|
Stašicová Čejková Petra |
6A. hod, 11. hod, 5B. hod, 3. hod, 5A. hod, 6B. hod, 4. hod, 12. hod, 0. - 1. hod, 10. hod, 8. hod, 13. hod, 9. hod, 2. hod, 7. hodObecný pedagogický dohled |
|
Szturcová Vanda |
|
Tichý Ondřej |
4 |
přesun <<
|
Ov |
KVB |
KVB |
z 5B. hod |
5B |
přesun >> |
Ov |
KVB |
|
na 4. hod |
|
Tesařová Alena |
1 |
přesun <<
|
Z |
SPTB |
SPTB |
z 22.3. 0. hod |
1 |
přesun >> |
Z |
SPTB |
|
na 4. hod |
4 |
přesun <<
|
Z |
SPTB |
SPTB |
z 1. hod |
|
Tkadlecová Daniela |
|
Trčková Jana |
|
Vondráček Petr |
před 1. hod dohled tělocvična |
|
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.A |
2. hod, 5A. hod, 8. hod, 7. hod, 5B. hod, 3. hod, 6B. hod, 1. hod, 0. hod, 4. hod, 6A. hod Lyžařský kurz |
|
2.A |
3 |
Ch |
|
Chp |
navíc |
Ada |
|
3 |
Tv |
Dív |
|
odpadá |
|
(Mur) |
3 |
Tv |
Chl |
|
odpadá |
|
(Sch) |
|
3.A |
5A |
Cj |
|
3.A |
navíc |
Fx |
|
5A |
Tv |
Chl |
|
odpadá |
|
(Mnc) |
5A |
Tv |
Dív |
|
odpadá |
|
(Cej) |
|
4.A |
3 |
Frj |
FJ |
4.A |
spojí |
Lor |
(Sche) |
5B |
Bi |
|
4.A |
supluje |
Ram |
(Sch) |
7 |
FP |
FP |
SA |
přesun << |
Drg |
z 7. hod |
7 |
FP |
FP |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 7. hod |
|
PA |
3 |
In |
S2 |
VT2 |
spojí |
Mut |
(Rych) |
5A |
Aj |
S1 |
PA |
změna |
Nov |
|
5A |
Aj |
S2 |
PA |
spojí |
Nov |
(Fri) |
6A |
Aj |
S1 |
PA |
navíc |
Nov |
|
6A |
Cj |
|
|
odpadá |
|
(Bor) |
|
PB |
|
SA |
4 |
Frj |
FJ |
KVIA |
změna |
Pav |
|
5A |
M |
|
OKTA |
změna |
Mut |
|
6A |
Cj |
|
SXB |
změna |
Trc |
|
|
SB |
4 |
Frj |
FJ |
KVIA |
změna |
Pav |
|
5A |
Cj |
|
SB |
supluje |
Gro |
(Sche) |
6A |
Tv |
Chl |
|
odpadá |
|
(Mnc) |
6A |
Tv |
Dív |
|
odpadá |
|
(Mur) |
|
TA |
1 |
In |
S2 |
|
odpadá |
|
(Rych) |
3 |
M |
|
TA |
přesun << |
Fsm |
z 20.3. 2. hod |
3 |
Z |
|
|
odpadá |
|
(Mnc) |
|
TB |
1 |
D |
|
|
přesun >> |
|
na 21.3. 1. hod |
2 |
Cj |
|
TB |
supluje |
Nov |
(Sche) |
3 |
Aj |
S2 |
TB |
spojí |
Pvl |
(Fri) |
4 |
In |
S1 |
VT2 |
spojí |
Mut |
(Rych) |
|
KVA |
|
KVB |
1 |
Bi |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5B. hod |
4 |
Ov |
|
KVB |
přesun << |
Tch |
z 5B. hod |
4 |
Z |
|
|
odpadá |
|
(Sche) |
5B |
Bi |
|
KVB |
přesun << |
Ada |
z 1. hod |
5B |
Ov |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
|
KVIA |
1. - 2. hod, 5A. hod, 0. hod, 5B. - 6A. hod, 3. - 4. hod, 6B. - 8. hod Lyžařský kurz |
|
SXA |
0 |
Bi |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 1. hod |
1 |
Bi |
|
1.A |
přesun << |
Ada |
z 0. hod |
1 |
Tv |
Chl |
|
odpadá |
|
(Mnc) |
1 |
Tv |
Dív |
|
odpadá |
|
(Mur) |
4 |
Vv |
HV |
Vv |
spojí |
Pel |
(Bor) |
|
SXB |
0 |
M |
|
|
odpadá |
|
(Rych) |
1 |
Cj |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 4. hod |
|
SPTA |
0 |
Fy |
|
|
přesun >> |
|
na 18.3. 3. hod |
|
SPTB |
1 |
Z |
|
SPTB |
přesun << |
Tes |
z 22.3. 0. hod |
1 |
Z |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
4 |
Z |
|
SPTB |
přesun << |
Tes |
z 1. hod |
4 |
Tv |
Dív |
|
odpadá |
|
(Mur) |
4 |
Tv |
Chl |
|
odpadá |
|
(Sch) |
|
OKTA |
2 |
ZSV |
|
SA |
přesun << |
Mac |
z 6B. hod |
2 |
Tv |
Chl |
|
odpadá |
|
(Sch) |
2 |
Tv |
Dív |
|
odpadá |
|
(Mur) |
3 |
Frj |
FJ |
4.A |
spojí |
Lor |
(Sche) |
4 |
Aj |
S2 |
SA |
přesun << |
Mor |
z 4. hod |
4 |
Aj |
S2 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
5A |
Ch |
|
SA |
přesun << |
Ras |
z 5A. hod |
5A |
Ch |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5A. hod |
6B |
Fy |
|
SA |
přesun << |
Drg |
z 20.3. 8. hod |
6B |
ZSV |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
7 |
FP |
FP |
SA |
přesun << |
Drg |
z 7. hod |
7 |
FP |
FP |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 7. hod |
|
OKTB |
3 |
Frj |
FJ |
4.A |
spojí |
Lor |
(Sche) |
4 |
Cj |
S2 |
1.A |
změna |
Pas |
|
7 |
FP |
FP |
SA |
přesun << |
Drg |
z 7. hod |
7 |
FP |
FP |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 7. hod |
|