Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 19. 5.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5A 5B 6A 6B 7 8 11 12
4.A MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
SA Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
OKTA MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
OKTB MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5A 5B 6A 6B 7 8 11 12
Bittová Jana - .. - .. .. - - - Tka - - - -
Borůvková Markéta .. - ..
Dančíková Lucie - .... Eng .. .. .. - - -
Fuxová Ivana .. .. >> - >> -
Kobesová Martina - .. .. .. -
Lörinczová Tamara - Trc -
Macečková Renáta .. <> .. -
Manolcis Nikolas Svr - - -
Martinák David .. .. .. Lor - - .. -
Moricová Jana - - - - - Szt - - .. ..
Nováková Naděžda - - - - .. - .. - Trc
Pavelcová Renáta - .. .. Min Kob .. - - -
Schenková Petra ..
Stašicová Čejková Petra Sch - - -
Švrčková Zdenka - .. -
Tkadlecová Daniela Bor .. - -
Vasevič Ladislav - - - - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5A 5B 6A 6B 7 8 11 12
3.A MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
4.A MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
SPTA MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
SPTB MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
OKTA MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
OKTB MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
HV Absc Absc
Vv Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Adamus Tomáš
2 navíc Ch 1.A Chp za odpadlou
2 odpadá Ch OKTA
3 odpadá Ch 4.A
5B navíc Bi 1.A 1.A za odpadlou
Borůvková Markéta
3 spojeno (Tka MAT) Nj KVIA (NJ) KVIB
4 odpadá Nj SA (NJ1)
Čeledová Platošová Zdeňka
0 změna VKCH SPTB (VKCH)+ Bip
1 změna VKCH SPTB (VKCH)+ Bip
6B odpadá Bi 4.A
English Hana
2 spojeno (Dan MAT) Aj PA (S1) PA
2 změna Aj PA (S2) PA
4 odpadá Aj OKTB (AJ2)
6B přesun >> Ov TA na 18.5. 3. hod
Fismolová Lucie
3 změna M SPTA SXB
11:50 - 12:20 tělocvična  
Fuxová Ivana
3 přesun << D 1.A 1.A z 2. hod
4 změna Cj 3.A SA
Gromnica Rostislav
4 změna Cj SPTB 2.A
5A změna D 3.A KVIB
Honka Jiří
2 změna M 3.A 1.A
3 odpadá M OKTA
Cholevová Iveta
2 přesun >> M TB na 4. hod
3 odpadá M OKTB
4 přesun << M TB TB z 2. hod
13:05 - 13:15 3. patro  
Kaňková Jaroslava
11:50 - 12:20 2. patro  
Kerlínová Věra
2 přesun << Fy TB TB z 18.5. 7. hod
Kobesová Martina
4 spojeno (Pvl Nem) Aj PB (S1) PB
4 změna Aj PB (S2) PB
11:50 - 12:20 jídelna  
Lörinczová Tamara
3 supl. (Mar MAT) D SPTB Fp za odpadlou
4 výměna << D KVA SXB z 20.5. 1. hod
4 odpadá Šj SA (ŠJ1)
Macečková Renáta
2 změna ZSV SPTB PB
6B změna Nj SPTB (NJ) PA
Manolcis Nikolas
3 přesun >> Tv SXA (Chl) na 17.5. 5A. hod
6B odpadá Tv SA (Chl)
Martinák David
6B odpadá Fy SXB zrušeno
Mintonová Blanka
3 změna Aj KVA (S1) 2.A
3 spojeno (Pvl Nem) Aj KVA (S2) 2.A
5A odpadá Aj OKTA (AJ1)
6B změna Rj SPTA (RJ)+ 2.A
11:50 - 12:20 3. patro  
před 7. hod dohled 2. patro  
Mohelník Karel
2 navíc M 2.A 2.A za odpadlou
2 odpadá M 4.A
5B navíc M 2.A 2.A za odpadlou
Murcková Markéta
3 přesun >> Tv SXA (Dív) na 17.5. 5A. hod
6B přesun << Tv 2.A (Dív) TV2 z 8. hod
6B odpadá Tv SA (Dív)
8 přesun >> Tv 2.A (Dív) na 6B. hod
13:05 - 13:15 tělocvična  
Navrátilová Romana
3 přesun << D SXA SXA z 17.5. 6B. hod
7 přesun >> D SXA na 17.5. 1. hod
Nováková Naděžda
7 změna Aj SPTB (S2) AJ
Pastrňáková Andrea
1 změna Cj KVA KVIA
2 změna Cj KVA SA
4 odpadá Aj OKTB (AJ1)
5A odpadá Aj OKTA (AJ2)
Pavlínková Miroslava
4 změna Frj SA (FJ)+
6B přesun << Frj 3.A (FJ)+ TB z 6B. hod
6B přesun >> Frj 3.A (FJ)+ na 6B. hod
7 změna La 4.A (LAT)+
8 změna La 4.A (LAT)+
Pek Tomáš
6B změna Šj 3.A (Šp)+ TA
Pelikánová Marcela
2 změna Vv SB SB
3 změna Vv SB SB
4 změna Vv PA PA
5A změna Vv PA PA
6B změna Vv 1.A (VV) 1.A
7 změna Vv 1.A (VV) 1.A
Rašovský Petr
1 přesun << Ch KVIB KVIB z 18.5. 6B. hod
1 přesun >> Bi KVIB na 18.5. 4. hod
Rychtarčíková Pavla
0 změna Is OKTB (MSI)+
1 změna Is OKTB (MSI)+
7 změna SPr OKTA (PRG)+
8 změna SPr OKTA (PRG)+
Schenk Martin
4 spojeno (Cej MAT) Tv KVB (Dív) TV1
6B přesun >> ZSV 2.A na 16.5. 4. hod
Stašicová Čejková Petra
3 změna Z 3.A SA
Szturcová Vanda
5A změna Aj SPTA (S1) KVB
5A spojeno (Mor MAT) Aj SPTA (S2) KVB
Švrčková Zdenka
2 odpadá Cj SA
4 supl. (Mnc MAT) Hv SXA SXA za odpadlou
6B změna Hv 1.A (HV) SA
7 změna Hv 1.A (HV) SA
Tesařová Alena
0 přesun >> Z KVIB na 20.5. 0. hod
Tkadlecová Daniela
1 změna Nj 2.A (NJ) SA
6B spojeno (Bit Org) Nj 3.A (NJ) Nj
7 přesun >> ZSV KVIB na 18.5. 3. hod
Trčková Jana
5B supl. (Lor MAT) Ov PB PB za odpadlou
6A odpadá Cj OKTA
6B supl. (Nov MAT) Cj PB PB za odpadlou
7 změna SVS4 OKTB (SVS2)+
8 změna SVS4 OKTB (SVS2)+
Vondráček Petr
6B odpadá Bi OKTB
13:05 - 13:15 2. patro  
Změny v rozvrzích tříd
1.A
2 Ch Chp navíc Ada
2 D přesun >> na 19.5. 3. hod
3 D 1.A přesun << Fx z 2. hod
3 Nj NJ1 odpadá (Mac)
3 Nj NJ2 odpadá (Bit)
5A Aj S1 odpadá (Dan)
5A Aj S2 odpadá (Pvl)
5B Bi 1.A navíc Ada
6B Hv HV SA změna Svr
6B Vv VV 1.A změna Pel
7 Hv HV SA změna Svr
7 Vv VV 1.A změna Pel
2.A
1 Nj NJ SA změna Tka
1 Frj FJ odpadá (Sche)
2 M 2.A navíc Moh
2 Aj S1 odpadá (Kob)
2 Aj S2 odpadá (Pvl)
5B M 2.A navíc Moh
5B Cj přesun >> na 16.5. 3. hod
6B Tv Dív TV2 přesun << Mur z 8. hod
6B ZSV přesun >> na 16.5. 4. hod
8 Tv Dív přesun >> na 19.5. 6B. hod
3.A
0 VKCH VKCH Bip změna Pla
1 VKCH VKCH Bip změna Pla
2 M 1.A změna Hon
3 Z SA změna Cej
4 Cj SA změna Fx
5A D KVIB změna Gro
6B Rj RJ 2.A změna Min
6B Nj NJ Nj spojí Tka (Bit)
6B Frj FJ TB přesun << Pav z 6B. hod
6B Šj Šp TA změna Pek
6B Frj FJ přesun >> na 19.5. 6B. hod
4.A
0. - 12. les. Maturitní zkoušky
PA
2 Aj S1 PA spojí Eng (Dan)
2 Aj S2 PA změna Eng
4 Vv PA změna Pel
5A Vv PA změna Pel
6B Ov odpadá (Mor)
PB
4 Aj S1 PB spojí Kob (Pvl)
4 Aj S2 PB změna Kob
5B Ov PB supluje Trc (Lor)
6B Cj PB supluje Trc (Nov)
SA
0. - 12. les. Obecná absence třídy
SB
2 Vv SB změna Pel
3 Vv SB změna Pel
TA
6B Ov přesun >> na 18.5. 3. hod
TB
2 Fy TB přesun << Ker z 18.5. 7. hod
2 M přesun >> na 19.5. 4. hod
4 M TB přesun << Cho z 2. hod
4 Aj S1 odpadá (Nov)
4 Aj S2 odpadá (Dan)
KVA
1 Cj KVIA změna Pas
2 Cj SA změna Pas
3 Aj S1 2.A změna Min
3 Aj S2 2.A spojí Min (Pvl)
4 D SXB výměna << Lor z 20.5. 1. hod
4 Ov výměna >> na 20.5. 1. hod
KVB
4 Tv Dív TV1 spojí Sch (Cej)
5A Cj odpadá (Bor)
6A Cj odpadá (Bor)
KVIA
1 Aj S2 odpadá (Pvl)
3 Nj NJ KVIB spojí Bor (Tka)
KVIB
0 Z přesun >> na 20.5. 0. hod
1 Ch KVIB přesun << Ras z 18.5. 6B. hod
1 Bi přesun >> na 18.5. 4. hod
7 ZSV přesun >> na 18.5. 3. hod
SXA
1 Frj FJ odpadá (Sche)
3 D SXA přesun << Nav z 17.5. 6B. hod
3 Tv Chl přesun >> na 17.5. 5A. hod
3 Tv Dív přesun >> na 17.5. 5A. hod
4 Hv SXA supluje Svr (Mnc)
7 D přesun >> na 17.5. 1. hod
SXB
1 Frj FJ odpadá (Sche)
5B ZSV odpadá (Mac)
6B Fy odpadá (Mar)
SPTA
0 VKCH VKCH Bip změna Pla
1 VKCH VKCH Bip změna Pla
3 M SXB změna Fsm
5A Aj S1 KVB změna Szt
5A Aj S2 KVB spojí Szt (Mor)
6B Šj Šp TA změna Pek
6B Frj FJ TB přesun << Pav z 6B. hod
6B Rj RJ 2.A změna Min
6B Frj FJ přesun >> na 19.5. 6B. hod
SPTB
0 VKCH VKCH Bip změna Pla
1 VKCH VKCH Bip změna Pla
2 ZSV PB změna Mac
3 D Fp supluje Lor (Mar)
4 Cj 2.A změna Gro
6B Nj NJ PA změna Mac
6B Frj FJ TB přesun << Pav z 6B. hod
6B Frj FJ přesun >> na 19.5. 6B. hod
7 Aj S2 AJ změna Nov
7 Aj S1 odpadá (Mor)
OKTA
0. - 12. les. Maturitní zkoušky
OKTB
0. - 12. les. Maturitní zkoušky
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou